praca w bochum

INFOLINIA po polsku: 0234-92786020

Firma Borek Dienstleistungen GmbH & Co.KG poszukuje osoby do pracy na stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego na terenie Bochum i okolice.

Jesteśmy wiodącą firmą od lat działającą w branży usług sprzątających i cieszącą się coraz większym zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie realizowane w różnego rodzaju obiektach.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe
  • utrzymanie czystości na powierzonych obiektach
  • dbałość o urządzenia oraz sprzęt do utrzymywania czystościWymagania:
  • zaangażowanie
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymaganaOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: peter@borek-serviceportal.de z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.